N á s t ě n k a    důležitých informací

 

 


Vážené klientky, 


od roku 1995, kdy jsme zahájili činnost gynekologické ordinace v Loučovicích, již uplynulo téměř 25 let a tato doba byla pro mne i manželku velmi krásným úsekem pracovního i soukromého života. Bohužel čas se měří každému z nás stejně, jen utíká každému různě rychle. A mně osobně utekl jako voda. Tím chci jen říci, že nadešlo období, kdy si člověk musí začít uvědomovat, zda-li ještě může stejně plnohodnotně pracovat jako před léty, aby kvalita jeho odvedené práce postupně neklesala a stejně tak i radost z vykonané práce postupně nemizela. A jak se říká, v nejlepším přestat ... a věnovat se v důchodu i jiným činnostem (pokud to zdraví dovolí), na které nebylo dostatek času během intenzívního pracovního života.

Navíc rodinné důvody urychlily naše rozhodnutí po více než 24 letech ukončit naši aktivní činnost v gynekologické ordinaci MediClinic, a.s., v Loučovicích, a to ke konci roku 2019. Vím, že takovému množství klientek, o které jsme se po celá léta starali, je nutno poskytnout následně kontinuální odpovídající péči. Pokud se podaří firmě MediClinic,a.s., zajistit od Nového roku 2020 nového lékaře se sestřičkou, bude ordinace v provozu dál v nezměněném rozsahu. Pokud ne, doporučuji Vám zaregistrovat se v ordinaci některého z registrujících kolegů dle vlastního výběru nebo dle místa bydliště.


Pro místní klientky doporučuji ordinace: 

 

   MUDr. Eva Cinádrová, Menšíkova 1155, 383 01 Prachatice (areál bývalých kasáren), telefon: +420 388 313 760, www.ptmedica.cz

       Ordinace je v zařízení MUDr. Vladimíra Špičky.

 

   MUDr. Aleš Říman, zdrav.zařízení ARIGYN,s.r.o., Horní 158, 381 01 Český Krumlov, tel. +420 731 975 290, www.arigyn-sro.business.site


   MUDr. Iveta Haouiová, Zdrav.zařízení Šumava, Karla Šafáře 887/64, 370 05 České Budějovice, tel. +420 385 510 027www.haouiova.cz

 

a samozřejmě v neposlední řadě

 

   MUDr. Věra Řípová, ordinace Horní Planá, Větřní a Frymburk, tel. +420 723 430 768, která byla tak laskavá a po celá dlouhá léta, co jsem byl v Loučovicích, mne zastupovala v době dovolených.

__________

 

Osobně preferuji ordinaci MUDr. Evy Cinádrové a prim.MUDr. Vladimíra ŠpičkyPrachaticích. Paní doktorka Cinádrová je tak laskavá, že již několik let s ní mohu spolupracovat v oblasti operační péče, kdy osobně poskytuje operační léčbu mým klientkám na gyn.-por.odd. v Nemocnici Prachatice,a.s., na mimořádně vysoké úrovni. Paní doktorka pracuje hlavně jako soukromá lékařka v nádherně vybavené ordinaci včetně operačního sálku, kde provádí malé výkony v lokální i v celkové anestezii. Na malý úvazek také pracuje na gynekologicko-porodnickém oddělení v Nemocnici Prachatice,a.s., kde má operační den. Poskytuje tedy komplexní jak ambulantní, tak i lůžkovou péči (velké operace i porody), což je pro klientky velmi příjemné, pohodlné a praktické, ale nikoli povinné. Pan doktor Špička je vedoucím lékařem budějovického IVF centra Pronatal Repro,s.r.o., klientky ordinace mohou mít i přímou návaznost na léčbu sterility v tomto zařízení.

   V ordinaci je zvykem se vždy telefonicky objednat k vybranému lékaři u sestřičky na tel. +420 388 313 760.

_________________________________________________________________________________


 

Pro (nejen) klientky z Prahy a okolí : 

 

nabízím možnost ambulantní péče ve zdravotnickém zařízení Poliklinika Palmovka, Zenklova 340/22, 180 00 Praha 8 - Libeň (stanice metra Palmovka). Zde je možno se ke mně registrovat nebo objednat ke konzultaci již od poloviny ledna 2020 v recepci polikliniky na tel. +420 277 070 788  +420 777 224 149, kde budu od 1.února 2020 ordinovat v gynekologické ordinaci na zkrácený úvazek.

 

Dále je možno se registrovat ve dvou ordinacích kliniky Gynem,s.r.o., v Praze 8 nebo Praze 6 v zařízení MUDr. Milana Mrázka, Ph.D., MBA, který byl tak laskav a souhlasil s registrací mých klientek. Klinika Gynem poskytuje jak běžnou ambulantní gynekologickou péči, tak komplexní léčbu neplodnosti včetně metod umělého oplození IVF-ET.

________________________________________________________


Všechny uvedené lékařky i lékaři souhlasili s převzetím mých klientek do své péče.

 

Vím, že po takové době je těžké, když lékař, na kterého je člověk léta zvyklý, odchází do důchodu a je nutno jej nahradit lékařem jiným, ale takový je zákonitý konec profesního života a nelze tento čas nijak prodlužovat. Bude mě jen těšit, pokud jsem Vám někdy pomohl, že si vzpomenete v dobrém.

Přeji Vám hodně štěstí a dlouhá léta ve zdraví.


Dr. Arne A. Kusyn

 

 

========================================================

 

Prosím klientky, které chtějí navštěvovat ordinaci na Poliklinice Palmovka v Praze, aby zavolali do ordinace v Loučovicích do konce listopadu 2019, abych si tam mohl převést výpis karty.

Později již to nebude možné.  Děkuji.


______________________________________________________________________


Dále žádám klientky, aby netelefonovali do ordinace pro organizační informace (veškeré informace jsou obsaženy výše a více již nemůžeme poskytnout), neboť se tím blokuje linka pro nemocné klientky !! 

Děkuji za pochopení.