N á s t ě n k a    důležitých informací

 

 


Vážené klientky, 


od roku 1995, kdy jsme zahájili činnost gynekologické ordinace v Loučovicích, již uplynulo téměř 25 let a tato doba byla pro mne i manželku velmi krásným úsekem pracovního i soukromého života. Bohužel čas se měří každému z nás stejně, jen utíká každému různě rychle. A mně osobně utekl jako voda. Tím chci jen říci, že nadešlo období, kdy si člověk musí začít uvědomovat, zda-li ještě může stejně plnohodnotně pracovat jako před léty, aby kvalita jeho odvedené práce postupně neklesala a stejně tak i radost z vykonané práce postupně nemizela. A jak se říká, v nejlepším přestat ... a věnovat se v důchodu i jiným činnostem (pokud to zdraví dovolí), na které nebylo dostatek času během intenzívního pracovního života.

Navíc rodinné důvody urychlily naše rozhodnutí po téměř 25 letech ukončit naši aktivní činnost v gynekologické ordinaci MediClinic, a.s., v Loučovicích, a to ke konci roku 2019. Vím, že takovému množství klientek, o které jsme se po celá léta starali, je nutno poskytnout následně kontinuální odpovídající péči. Již je jasné, že se nepodaří firmě MediClinic,a.s., zajistit od Nového roku 2020 nového lékaře se sestřičkou, proto bude ordinace uzavřena. Z tohoto důvodu Vám doporučuji se zaregistrovat v ordinaci některého z registrujících kolegů dle vlastního výběru nebo místa bydliště. 

K přeregistraci nepotřebujete nic mimo kartičky zdravotního pojištění a dle platných předpisů (zákon 372/2011 Sb., o zdravotních službách) si nový registrující lékař v případě potřeby zajistí sám výpis z karty od předešlého lékaře, ev. později od firmy MediClinic,a.s., kde musí být zdravotní karty archivovány. 


Pro místní klientky doporučuji ordinace: 

 

   MUDr. Eva Cinádrová, zdrav. zařízení PT Medica, s.r.o., Menšíkova 1155, 383 01 Prachatice (areál bývalých kasáren), telefon: +420 388 313 760, www.ptmedica.cz

       Ordinace je v zařízení MUDr. Vladimíra Špičky.

 

   MUDr. Aleš Říman, zdrav. zařízení ARIGYN,s.r.o., Horní 158, 381 01 Český Krumlov, tel. +420 731 975 290, www.arigyn-sro.business.site


   MUDr. Iveta Haouiová, zdrav. zařízení Šumava, Karla Šafáře 887/64, 370 05 České Budějovice, tel. +420 385 510 027www.haouiova.cz

 

a samozřejmě v neposlední řadě

 

   MUDr. Věra Řípová, ordinace Horní Planá, Větřní a Frymburk, tel. +420 723 430 768, výborná lékařka, která byla tak laskavá a po celá dlouhá léta, co jsem byl v Loučovicích, mne zastupovala v době dovolených.

__________

 

Osobně preferuji ordinaci MUDr. Evy Cinádrové s prim.MUDr. Vladimírem Špičkou v Prachaticích. Paní doktorka Cinádrová je tak laskavá, že již několik let s ní mohu spolupracovat v oblasti operační péče, kdy osobně poskytuje operační léčbu mým klientkám na gyn.-por.odd. v Nemocnici Prachatice,a.s., na mimořádně vysoké úrovni. Paní doktorka pracuje hlavně jako soukromá lékařka v nádherně vybavené ordinaci včetně operačního sálku, kde provádí malé výkony v lokální i v celkové anestezii. Na malý úvazek také pracuje na gynekologicko-porodnickém oddělení v Nemocnici Prachatice,a.s., kde má operační den. Poskytuje tedy komplexní jak ambulantní, tak i lůžkovou péči (velké operace i porody), což je pro klientky velmi příjemné, pohodlné a praktické, ale nikoli povinné. Pan doktor Špička je vedoucím lékařem budějovického IVF centra Pronatal Repro,s.r.o., klientky ordinace mohou mít tedy i přímou návaznost na léčbu sterility v tomto zařízení.

   V ordinaci je zvykem se vždy telefonicky objednat k vybranému lékaři u sestřičky na tel. +420 388 313 760.

_________________________________________________________________________________


 

Pro (nejen) klientky z Prahy a okolí : 

 

nabízím možnost ambulantní péče ve zdravotnickém zařízení Poliklinika Palmovka, Zenklova 340/22, 180 00 Praha 8 - Libeň (přímo u stanice Palmovka metra linky B). Zde je možno se ke mně registrovat nebo objednat ke konzultaci již nyní v recepci polikliniky na tel. +420 277 070 788  +420 777 224 149, kde budu od 3.února 2020 ordinovat v gynekologické ordinaci na zkrácený úvazek vždy v pondělí 7.30 - 15.00 h a ve čtvrtek 7.30 - 13.00 h.

 

Dále je možno se v Praze registrovat ve dvou ordinacích kliniky Gynem,s.r.o., v Praze 8 nebo Praze 6 v zařízení MUDr. Milana Mrázka, Ph.D., MBA, který byl tak laskav a souhlasil s registrací mých klientek. Klinika Gynem poskytuje jak běžnou ambulantní gynekologickou péči, tak komplexní léčbu neplodnosti včetně metod umělého oplození IVF-ET.

________________________________________________________


Všechny uvedené lékařky i lékaři souhlasili s převzetím mých klientek do své péče.

 

Vím, že po takové době je těžké, když lékař, na kterého je člověk léta zvyklý, odchází do důchodu a je nutno jej nahradit lékařem jiným, ale takový je zákonitý konec profesního života a nelze tento čas nijak prodlužovat. Bude mě jen těšit, pokud jsem Vám někdy pomohl, že si vzpomenete v dobrém ...

Přeji Vám hodně štěstí a dlouhá léta ve zdraví.


Dr. Arne A. Kusyn

 

 

========================================================

 

Prosím klientky, které chtějí navštěvovat ordinaci na Poliklinice Palmovka v Praze, aby mne informovaly mailem nebo telefonicky do konce listopadu 2019, abych si mohl převést výpis z karty.

Později již to nebude možné.  Děkuji.

 

______________________________________________________________________