Ordinační hodiny 

                             ( k telefonickému objednání )

_______________________________________________________________________________________

                                         

 
Po :           7.3o       -       15.oo            

Út :      

St :     

Čt :                   7.3o       -        13.oo                      

Pá:      

____________________________________________________________________________

 

      Klientky si termín návštěvy objednávají telefonicky nebo osobně v recepci na určitý čas, který znamená již přímý kontakt s lékařem v ordinaci (nikoli příchod a příprava k vyšetření). 

      Dále mohou využít on-line objednání (zatím do konce května 2021) na adrese serveru  https://zona.navstevalekare.cz  nebo  Seznam lékařů | Gynekolog - gynekologie (navstevalekare.cz)

 

      Objednaný čas prosím striktně dodržujte, neboť vyhrazený čas klientce nelze prodlužovat, aby nedošlo ke zdržení následně objednaných klientek. 

_______________________________________________

   

    Mobilní telefon  DoktorFONE 900 50 50 50,   kód lékaře:  407 394   je možno použít mimo ordinační hodiny ke konzultaci, dotazu, oznámení, obchodnímu sdělení farmaceutických zástupců a jinému akutnímu kontaktu s ošetřujícím lékařem. 

 

 Mobilní telefon lze využít v pracovní dny mimo ordinační hodiny od 8 do 21 h, o víkendech a svátcích denně od 9 do 21 h. Cena hovoru je 50.- Kč/min.

 

V případě telefonické nedostupnosti lékaře zanechejte vzkaz v hlasové schránce a zpětně vám bude voláno z neveřejného či skrytého čísla !

 

_______________________________________________